Konferencja regionalna BNI


Zarejestruj się Zaloguj się

Podstawowe informacje


Konferencja BNI Białystok to spotkanie wyjątkowe, bo zorganizowane przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, jak też jest pierwszy tego typu wydarzeniem BNI na Podlasiu. To spotkanie dla biznesu, który wie, że sukces można mierzyć na wiele sposobów. Myślą przewodnią spotkania będzie pytanie: Jak zabrać się za myślenie o jutrze? Odpowiedzi wspólnie poszukają zaproszeni prelegenci i uczestnicy konferencji. Temat konferencji został dobrany w taki sposób, aby skierować aktualne działania biznesu na tor projektowania przyszłości pełnej sukcesu.

Organizator

BNI Białystok

Data

Konferencja odbędzie się w terminie:
26-04-2019

Lokalizacja

Dwór Czarneckiego, Kolonia Porosły 54 A, 16-070 Choroszcz

Kontakt

biuro@bnibialystok.pl
731565000
792929292

Zarejestruj się na konferencję poprzez system


Zarejestruj się

Utwórz konto w systemie iQ-Conference. Poznaj nowy wymiar uczestnictwa w konferencji.

Opłać uczestnictwo

Dokonaj płatności elektronicznie lub tradycyjnym przelewewm.

Używaj w trakcie konferencji

Weź ze sobą smartfon lub tablet. Bądź na bieżąco z agendą, oglądaj prezentacje, zapisuj slajdy.

Agenda


Dzień 1. 26-04-2019

08:30 - 09:00
Rejestracja uczestników
09:00 - 10:15
Prelekcja 1 - Skalowanie firmy
Tematem wykładu jest „Skalowanie firmy” - jedna z najważniejszych rzeczy w rozwoju biznesu - szczególnie, jeśli marzy się o podbijaniu nowych rynków i byciu ogólnopolskim graczem. Wyzwanie polega na tym, aby połączyć z jednej strony ducha przedsiębiorczości, a z drugiej strony wdrożenie procedur i systemu, które są konieczne do tego, żeby ten organizm działał prawidłowo. Wykład „Skalowanie firmy” jest dla wszystkich, którzy chcą skalować swój biznes lub dowiedzieć się, jak sprawić, by firma rosła.
Ryszard Chmura - BNI Polska, Promo Holding
10:15 - 10:45
Przerwa networkingowa
10:45 - 12:00
Prelekcja 2 - Networking i budowanie trwałych relacji biznesowych
Wiadome jest, że umiejętny networking umożliwia poznanie nowych partnerów biznesowy i pozyskiwanie nowych klientów. Na tym jednak nie kończy się jego rola, ponieważ biznes nie polega jedynie na jednorazowych strzałach i pojedynczych transakcjach, ale na powrocie stałych klientów i przypływie nowych. Może to być zapewnione poprze budowanie trwałych relacji, w których jednak nie wystarczy jedynie efektownie się zaprezentować, ale trzeba zbudować i umocnić zaufanie do siebie i marki. Z tego powodu prelekcja ta skupi się na połączeniu najlepszych praktyk networkingowych oraz mechanizmów budujących relacje, aby można je było stosować jednocześnie i sukcesywnie w swoim biznesie. 
Maciej Świerczyński - Network Way
12:00 - 12:30
Przerwa networkingowa
12:30 - 13:45
Prelekcja 3 - Źródła biznesowej motywacji
Przychodzi taki czas, kiedy nawet najbardziej zmotywowani ludzie czują się wypaleni i poszukują censu swoich działań. Jest to wyjątkowo niezbezpieczne, kiedy przytrafia się to właścicielowi firmy - liderowi - który zamiast inspirować i zapalać swoich ludzi - gasi zaangażowanie zespołu. Są jednak sposoby na to, by swój zapał podtrzymać, ciągle wzniecać i przekazywać innym. Przedstawi je człowiek niebanalny - przedsiębiorca, który poza prowadzeniem firmy, jest zdobywcą Mount Everest i mówcą na wydarzeniach motywacyjnych oraz konferencjach TEDx; jest więc żywym dowodem ich skuteczności.
Szczepan Brzeski - Art of Finance
13:45 - 14:45
Przerwa obiadowa
14:45 - 16:00
Prelekcja 4 - Spotkanie z wizją Walta Disneya (warsztat)
Osobę Walta Disneya z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu. Niewielu jednak zna jego metodę, która pozwoliła mu na generowanie tak genialnych i innowacyjnych pomysłów. Metoda ta to połączenie wniosków trzech różnych postaci: marzyciela (mogącego wyśnić sobie dosłownie wszystko), realisty (znajdującego sposób, jak marzenia przekuć w rzeczywistość) oraz krytyka (pokazującego problemy, jakie mogą zaistnieć po drodze). Odpowiednia forma zastosowania tej metody sprawi, że uczestnicy będą wiedzieli jak efektywnie wprowadzać nowe przedsięwzięcia w firmie i życiu prywatnym, by osiągnąć zamierzony cel.
Lechosław Chalecki - Szkoła Inspiracji Sp.z o.o.
19:00 - 20:00
Uroczysta Gala wręczenia nagród dla najlepszych
20:00 - 23:59
Bankiet

Prelegenci


Partnerzy


Cennik


Do końca lutego bilety dostępne są w cenie promocyjnej.

Od marca cena za uczestnictwo rośnie do:
Konferencja - 200 zł
Uroczysta Gala - 250 zł
Pakiet: konferencja + gala - 400 zł

Kontakt


Organizator
BNI Białystok
Lokalizacja
Dwór Czarneckiego, Kolonia Porosły 54 A, 16-070 Choroszcz

Telefon
731565000
792929292